لینک سازی خارجی

اگر بک لینک شما از یک سایت معتبر و با پیج رنک بالا باشد مسلما تاثیر بیشتری بر سئو سایت شما خواهد داشت. همین امر موجب بک لینک از سایت های قدرتمند با قیمت بالا در چند سال گذشته شده است. گوگل با توجه به کلماتی که در اطراف یک لینک قرار دارند موضوع سایت را تشحیص میدهد. بطور مثال سایت های زیادی در صفحات خود به سایت آمازون ارجاع میدهند که معمولا در جملات آنها کلمه “Books” به چشم میخورد به همین دلیل شما با جستجوی این کلمه در گوگل سایت آمازون را در رتبه دوم و بعد از کتابخانه گوگل مشاهده خواهید کرد ولی برای سایت آمازون به این وسعت و قدرت، کلمه “Cars” بعنوان یک کلمه کلیدی شناخته نمیشود زیرا هیچ لینک ورودی مناسبی برای آن ندارد.

در نتیجه بک لینک تنها زمانی برای سایت شما موثر خواهد بود که از سایت های معتبر و مرتبط با زمینه کاری شما باشد. همچنین باید به کلمه یا عبارت لینک شده و کلماتی که در اطراف آن حضور دارند توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا بک لینک شما بر آن کلمه کلیدی در نتایج گوگل موثر خواهد بود و نه تمام کلماتی که بعنوان هدف خود انتخاب کرده اید.

آموزش حرفه ای بک لینک و رپورتاژ آگهی

یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر کسب جایگاه در نتایج گوگل رعایت استانداردهای لینک سازی داخلی و البته تدوین استراتژی برای لینک سازی خارجی است.

درست است که بک لینک میتواند موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود ولی اگر اصول و استانداردهای لینک سازی را به خوبی بشناسید میتوانید بدون احتمال جریمه شدن از تاثیر شگفت انگیز بک لینک بهره مند شوید.

آکادمی وبسیما با معرفی کارگاه تخصصی لینک سازی کلیه روش ها و استانداردهای لینک سازی کلاه سفید را به شما آموزش میدهد. محتوای این کارگاه آموزشی به شرح زیر است:

1. فاکتورهای موثر بر تاثیر لینک – Link Juice
  2. اصول لینک سازی داخلی سایت – Internal Links
  3. راهنمای کامل بک لینک – Buy Backlinks
  4. راهنمای رپورتاژ آگهی – Reportage
  5. تکنیک های لینک سازی دستی – Free Backlinks
  6. برنامه زمانی لینک سازی – Link Building Calendar
و مورد سومی که می توانید کار کنید رابرایاندین در سایت بک لینکو که به طور کامل باوایت هت سئو کار می کند  می گوید که شما بروید ببینید که در سایت های مختلف که از کلمه بازاریابی اینترتی استفاده شده است  شما بروید به آن مدیر سایتش پیام بدهید که شما فلان صفحه سایتت بازاریابی اینترنتی دارید و این را لینک بدهید به یک صفحه از سایت من چون مقالات خیلی خوبی در موردش نوشته است. این ابزارهایی که برای این کار وجود دارد برای زبان فارسی فعلا کار نمی کند من پیشنهادم به شما این است که افراد مختلفی که می شناسید همکار شما هستند یا در زمینه های مرتبط با کار شما هستند یا به طور کلی در زمینه های مخلتف کار می کنند می توانید بهشان بگویید که من یک چنین سایتی دارم و در این مورد فعالیت می کنم اگر می شود شما لینک سایت من را قرار دهید. من این کار را انجام دادم و با تعجب فراوان قبول کردند و بدون اینکه توقع خاصی داشته باشند آمدند بک لینک دادند روی سایت من و من نتیجه خوبی گرفتم. این مورد را هم انجام دادم و الان احتمالا با خودتان می گویید که کی قبول می کند که بک لینک ما را لینک سایت ما را بگذارد داخل سایتش. قبول می کنند حالا تهش این است که می گویند نه. ولی این درخواست دادن ممکن است که به نتایج خوبی منجر شود و از آن طرف اگر قبول کنند می توانید بک لینک بسیار با کیفیتی بدهید چون شما بک لینکی که از داخل محتوای یک سایت می گیرید خیلی خیلی ارزشش از  فوترا بیشتر است.

محبوبیت

از آنجاییکه ترافیک یک معیار اندازه گیری دشوار و نامنظم برای موتور های جستجوگر است و اندازه گیری دقیق آن کمی سخت است، لینک های خارجی یک معیار پایدار به شمار می آیند و اندازه گیری آنها آسان تر است. این موضوع به این خاطر است که اعداد مرتبط با ترافیک در فایل های گزارش خصوصی در سرور قرار دارد اما لینک های خارجی در دسترس عموم قرار دارد و می توان آنها را به راحتی ذخیره سازی کرد.

به همین خاطر، لینک های خارجی یک معیار عالی برای تعیین محبوبیت یک صفحه از سایت است. این معیار (که شبیه تولبار پیج رنک است) به همراهِ معیارِ مرتبط بودن می تواند نتایج خوبی برای موتورهای جستجوگر به همراه داشته باشد.

آموزش سئو لینک ,سایت ,سازی ,کلمه ,خارجی ,گوگل ,لینک سازی ,استانداردهای لینک ,اندازه گیری ,سایت آمازون ,سازی خارجی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایتی برای همه ARADGROUP سایت تفریحی و سرگرمی نیو مطلب دانلود آهنگ جدید و فیلم هرچی میخواهی اسمش رابذار... SUPER TOPS هواداران میدگارد نماینده انحصاری محصولات هانا آمریکا در ایران تابان روید